Sorumluluk, Garanti ve İade hakkında kısa bir ön bilgilendirme size kolaylık sağlayacaktır ama siz ayrıntılar için lütfen alt kısımdaki açıklamaları da okuyun lütfen.

Öncelikle bizden, direk sipariş veren müşterilerimize tas tamam yardımcı oluyoruz. Lütfen garanti ve iade metnimizi okuyunuz ve satın alma işlemini yaptıysanız, kabul ettiğiniz var sayılır.

SORUMLULUK REDDİ! Şayet: “ister ürünü bizden alın, ister ürün sahibi üreticimizden, bizim için fark yok! sloganımız aracılığı, “link ve/veya banner” ile siparişinizi “Bathmate Hydromax” üretici firmamızdan vererek yaptıysanız, muhatabınız üretici firmamız oluyor. Çünkü siz, ürünü üreticiden sipariş ederek, ücreti oraya ödemiş olmakla beraber, size kargoyu, ücreti ödediğiniz üretici firma yapmakta ve size bildirmektedir. Dolayısıyla ilgili sitedeki açıklama ve sözleşmeleri, gerekiyorsa çeviri programı kullanarak kendi dilinize çevirerek okumak ve sorumlulukların farkında olmak zorundasınız. Ayrıca fiyatlarımız üretici ile aynı olmakla beraber, döviz kurunu bankaların farklı alabilmesinden dolayı ödediğiniz ücret çok az yüksek olabilir. Ayrıca üreticiden direk sipariş verdiğiniz de gümrük ücretini ayrıca teslim alırken ödeyeceğinizi de bilmelisiniz. Bizden verilen siparişlerde “ön indirim” yapılarak, sonradan ödeyeceğiniz gümrük ücretini ortalama rakam olarak indiriyoruz. Gümrük ücreti az olarak yansır ise, bizim sağladığımız fazla ön indirim için hak talebimiz yoktur lakin ayrıca, gümrük ücreti fazla alınır ise, yani ön indirimden fazla bir ücreti gümrük bedeli olursa sizin de hak talebi olmadığınızı kabul etmiş sayıyoruz.

SORUMLULUK REDDİ! Başka firmalardan aldığınız ürünler için lütfen bizi meşgul etmeyiniz. Öncelikle web sitemizi, sözleşmeleri ve açıklamalarımızı, iletişim sayfamızı ve belgelerimizi inceleyiniz. Maalesef ülkemizde ve yurt dışında da “sahte Bathmate” ve “sahte hydromax” penis pompalarının satışını, tanıtımını, reklamını yapan kötü niyetli firma ve şahıslar söz konusu ki, onların bilmesi gereken en önemli hususlar: üretici ve bizim yasal haklarımızı kullanma hakkımız saklıdır. Bu paragrafla, sadece, sahte ve kötü niyetli firma ve şahıslar hakkında sizi uyarıyoruz.

Bathmate, Hydromax ve Hydroxtreme penis pompalarının Garanti durumu:

Bathmate serisi:Hydro 7, Hydromax serisi: Hydromax 5, Hydromax 7, Hydromax 7 wide boy, Hydromax 9, Hydroxtreme serisi: Hydroxtreme 5 , Hydroxtreme 7, Hydroxtreme 7 wide boy, Hydroxtreme 9 , Hydroxtreme 11 adlı modeller, sizlere orijinal kutusu ve kutu içerikleriyle ulaşır. 2 yıl üretici garantisine sahiptir. Garanti için, ürünü ilgili kutudan çıkan broşürdeki açıklamaları ve kodu (PID kodu) kullanarak, ilgili siteye, ilgili bilgileri girip, ürünü kayıt etmeniz önemlidir. Kayıt esnasında ürünü aldığınız web sitesini de doğru olarak girmelisiniz. Böylece ürününüz garanti kapsamına alınmış olur. Eğer ürünü sahte satan bir yerden aldıysanız, garanti hakkına sahip olamazsınız. Zaten en büyük mağduriyetler de burada ortaya çıkıyor, sahte satan firma ve şahıslar sizinle satış sonrası asla ilgilenmemektedir. Bizim ise firma olarak garantideki sorumluluğumuz, bizden direkt olarak sipariş verdiyseniz ve yardıma ihtiyaç duyarsanız, bizimle irtibata geçerek ürününüzü kayıt ederek, garanti işlemini gerçekleştirmek ve/veya yardıma ihtiyaç duyup, garanti’den yararlanmaya için ürünü üretici firmaya posta ile göndermek hususunda size yardımcı olmaktır. Üreticiye gönderimi kayıtlı ve uçaklı posta yolu ile siz yapıyorsunuz. Kayıtlı gönderi üreticiye ulaştığında size bilgi kağıdı bir süre sonra gelmekte olup, ayrıca “ptt.gov.tr” web sitesinden kayıt takip kodunuz ile tüm süreci görebiliyorsunuz. Garanti incelemesinden sonra, üretici gerekli işlemi yapıp, kargosunu ödeyerek size ürünü posta ile gönderecektir, gönderdiğiniz kargo bilgilerine istinaden. Biz garanti konusunda herhangi bir tamir, düzeltme, değişim gibi bir yetkiye sahip değiliz ve sorumluluğumuz olmayıp, sorumluluk üretici firmanın ve satın alma işleminde bu hususu da kabul etmiş olursunuz. Biz, garanti konusunda sadece ve sadece bizden direkt sipariş verenlere ürünü teslim aldıklarında, ihtiyaçları varsa “kayıt işlemi” ve “garantiye kayıtlı ve uçaklı postayla yurt dışına gönderimi” kendisinin yapabilmesi için yardımcı oluyoruz.

SORUMLULUK REDDİ! Şayet ürünü bizden veya üretici firmadan satın almadıysanız! Lütfen satın aldığınız firma ile irtibata geçiniz. Şayet kazayla biz böyle bir duruma maruz kalırsak, bize gönderdiğiniz ve bizimle ve üreticiyle alakası olmayan satış işlemine ait ürünü direk size kargosunu sizin karşılamanız üzere geri yollarız. Ayrıca sahte ve kopya ürünler için bizi meşgul etmeyiniz, şayet bildirmek istiyorsanız, kısa açıklama, sahte satan firma bilgileri, ödeme bilgisi, kargo bilgisi ve dekontlar ile beraber “[email protected]” mail adresinden bize bildirin ki bizde üretici firmaya bildirelim.

İADE KOŞULLARI

İade durumu ücreti ödediğiniz firma tarafından yapılabilinir. Bizden direkt olarak satın almadığınız ürünler için iade işlemi yapmıyoruz. Satın aldığınız firma ile irtibata geçmelisiniz. Ayrıca ürün medikal ve kişisel kullanılan hijyenik bir ürün olup, açılan ve/veya kullanılan bir penis pompası, sağlık hususunda riskler içerdiği için iade kabul edilmemektedir. Açılmamış ve satılma durumu bozulmamış ürünlerde iade yapılabilinir. İade durumlarında, ürünü bize kargosunu ödeyerek ve içeriğine “satın alma tarihi, model adı, ödeme yöntemi, ilk aldığınız kargo bilgisi, iade nedeniniz ve başkaca durumlar hakkında” dilekçe yazarak, ürün ile beraber göndermeniz gerekmektedir.