Gizlilik Politikası ve sözleşmesi (Privacy Policy and Agreement) en basit açıklamayla, iletişim sayfamızdaki bilgiler itibarıyla SHOP markalı ürünlerin resmi ve yasal satış web sitesinin sahibi olarak, üye olan, yorum yapan, ürün alan, ortak iş yaptığımız firmalar, dahil olmak üzere, ürün üretiminden, satış süreci ile beraber bütün süreçlerde bilgilerinizin gizliliği ve 3. şahıslarla paylaşmama hususunun bildirilmesidir. Sadece yasal süreçlerde, yetkili mercilerin, “gerek ülkemiz gerek uluslar arası hukuka uygun olarak” resmi talepleri yerine getirilir.

Ayrıca, web sitemize üye olsun veya olmasın yukarıda ve alt kısımda belirttiğimiz hususları kabul etmiş sayılır. Her ne kadar üst kısımda kısaca belirtsek de, alt kısımdan da sorumlusunuz ve bu sorumluluğu kabul ettiğinizi var sayarız. Ayrıca “Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü” için “sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri ve Tüketici hakem yetkili kılınmıştır.

NESATAR.COM SHOP alışveriş ve bilişim Muhammet Koçak firmasının sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

NESATAR.COM’a kayıtlı müşterilerimize ait: isim, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.

NESATAR.COM, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, mail, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece bathmatehydromax .com.tr  bünyesinde kullanılmaktadır.

NESATAR.COM, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde NESATAR.COM veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin NESATAR.COM ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu belgede bulunan bilgiler  NESATAR.COM gizlilik ilkesini bildirmektedir.
NESATAR.COM gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.